خرید و فروش زمین در اندیشه

خرید و فروش زمین در اندیشه چگونه است؟

با افزایش تورم در جامعه و بالا رفتن قیمت زمین و ملک در تهران، بسیاری از افراد به خرید و فروش زمین در منطقه هایی که در اطراف تهران واقع شده اند، روی آورده اند که شهر اندیشه یکی از این مناطق است.

شهر اندیشه از جمله شهر های استان تهران است که در قسمت مرکزی شهریار واقع شده است و یکی از پر جمعیت ترین شهر های اطراف تهران است و جمعیت آن امروزه به بیش از صد هزار نفر می رسد.

شهر اندیشه از شش فاز تشکیل شده است که در میان آنها فاز دو، فاز سه و فاز چهار و پنج توسط قوانین جدید شهرسازی ساخته شده اند و از موقعیت بسیار خوبی برخوردار هستند. علاوه بر مناطق مسکونی موجود در این شهر، تعداد بی شماری باغ، ویلا و زمین کشاورزی نیز در این منطقه قرار دارند.

خرید زمین در اندیشه

خرید و فروش زمین در اندیشه:

بر اساس مطالب ذکر شده در قسمت فوق، برای خرید و فروش زمین در اندیشه باید به این موضوع توجه کرد که قصد خرید و یا فروش چه نوع زمینی را دارید و به عبارت دیگر باید هدف از خرید و فروش زمین مشخص شود. زیرا زمین هایی که در شهر اندیشه قابل خریداری هستند، به انواع مختلفی  تقسیم می شوند که عبارتند از:

زمین تجاری:

در صورتی که هدف از خرید زمین در شهر اندیشه، انجام امور تجاری باشد، باید برای خرید زمین هایی که دارای کاربری تجاری هستند، اقدام گردد. در چنین ملکی می توان به ساخت مغازه، فروشگاه، پاساژ و ساختمان تجاری اقدام کرد و به انجام فعالیت های تجاری پرداخت.

زمین هایی که دارای کاربری تجاری هستند معمولا از قیمت بالاتری در مقایسه با زمین های دیگر برخوردار می باشند و به ازای هر یک متر آنها باید هزینه بیشتری پرداخت گردد.

خریداری ملک و یا زمین تجاری در شهر اندیشه نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت زیرا این شهر در حال رشد و پیشرفت است و موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری تجاری دارد.

زمین مسکونی:

از انواع دیگر زمین هایی که در شهر اندیشه قابل خرید و فروش هستند، زمین هایی می باشند که دارای کاربری مسکونی هستند. در داخل این زمین ها انجام هر گونه فعالیت تجاری و یا کشاورزی ممنوع است و در صورت انجام چنین اموری فرد مورد جریمه قرار می گیرد.

به عبارت دیگر در زمین هایی که دارای کاربری مسکونی هستند، تنها اجازه ساخت و ساز خانه و آپارتمان وجود دارد و هیچ گونه امور دیگری نباید در آن انجام داد.

با توجه به تورم و جمعیت زیادی که به دلیل گرانی خانه های تهران به شهر اندیشه روی آورده اند، خرید زمین مسکونی در این منطقه بسیار مفید است و سرمایه گذاری مناسبی در نظر گرفته می شود.

زمین کشاورزی:

از دیگر زمین هایی که می توان در شهر اندیشه خرید و فروش کرد، زمین کشاورزی است زیرا در این منطقه امور کشاورزی به وفور انجام می شود و شهر اندیشه و شهریار یکی از قطب های کشاورزی در تهران هستند و از موقعیت خوبی برای کشاورزی برخوردار می باشند.

در صورتی که اقدام به خرید زمین کشاورزی کنید، تنها می توانید امور کشاورزی در این زمین انجام دهید و اجازه ساخت و ساز هیچ گونه ملکی در چنین زمینی وجود نخواهد داشت. در صورت انجام چنین کاری نیز با جریمه هایی از سوی شهرداری مواجه می شوید.

خرید آپارتمان در اندیشه

مزایای خرید و فروش زمین در اندیشه:

آیا سرمایه گذاری برای خرید و فروش زمین در اندیشه کار خوبی است؟

همان طور که ذکر شد، شهر اندیشه یکی از مناطق نو پای تهران است که استقبال از آن زیاد شده است. ویژگی های این منطقه باعث شده است تا خرید و فروش ملک و زمین در آن دارای مزیت هایی از قبیل زیر باشد و یک سرمایه گذاری ایده آل در نظر گرفته شود:

  • فاصله مکانی و زمانی این منطقه با تهران و کرج کم است و به راحتی می توان از آنجا به تهران و کرج رفت و آمد کرد.
  • قیمت زمین و ملک در این منطقه در مقایسه با تهران و کرج بسیار مناسب تر است و امکان خرید ملک در آن برای اشخاص بیشتر می باشد.
  • میزان آلودگی هوا در این منطقه در مقایسه با تهران کمتر است
  • به دلیل وجود باغ های زیاد در شهر اندیشه از موقعیت آب و هوایی خوبی برخوردار است و منطقه دلبازی است
  • مناطق مسکونی این شهر به صورت مهندسی ساز هستند و از نظم و ترتیب خوبی برخوردار می باشند.
  • زمین و ملک در شهر اندیشه از رشد خوبی در آینده برخوردار خواهد بود.
  • انواع زمین در شهر اندیشه قابل تهیه است.

خرید زمین در اندیشه در کدام مناطق بهتر است؟

اشخاصی که قصد خرید زمین در اندیشه را دارند، با این پرسش مواجه هستند که در کدام مناطق از شهر اندیشه سرمایه گذاری کردن و خرید ملک و زمین بهتر است.

در پاسخ به این سوال باید گفته شود که انتخاب بهترین مناطق در این خصوص بستگی به هدف از خرید زمین دارد.

در صورتی که هدف خریدار برای خرید زمین فعالیت تجاری و یا اداری باشد اصلح ترین انتخاب فاز 1 اندیشه است به گونه ای که بلوار اصلی و شاخه ها دارای ملک های بسیار زیادی با هدف فعالیت های تجاری و اداری هستند و به بیانی دیگر فاز یک اندیشه فاز بازاری شهرک اندیشه نامیده میشود.

همچنین در صورتی که هدف اشخاص، خرید زمین مسکونی باشد بهتر است که در فاز دو، سه، چهار و پنج برای این کار اقدام شود زیرا این مناطق رونق بیشتری دارند و به علت مهندسی ساز بودن و نظم و ترتیب آنها، از طرفداران بیشتری برخوردار هستند.

اما اگر هدف از خرید زمین در شهر اندیشه، انجام امور کشاورزی و یا ساخت و ساز باغ ویلا باشد، بهتر است که به خرید زمین در حومه شهر اندیشه و یا شهریار اقدام شود زیرا این بخش ها دارای بافت باغی و کشاورزی هستند و تعداد باغ ویلاهای زیادی در این قسمت ها قرار گرفته اند.

مناطق و فاز های اندیشهبرای  فروش زمین در اندیشه چگونه باید اقدام شود؟

راه های متفاوتی برای انجام این کار وجود دارد. شبکه های اجتماعی و وب سایت ها امروزه تمامی امور را برای مردم راحت تر کرده اند و با استفاده از آنها می توان به راحتی امور مورد نظر را در کمترین زمان ممکن انجام داد.

مجموعه اسکان سرشناس ترین مشاور املاک اندیشه با سابقه طولانی در زمینه فروش زمین های مناطق شهرک اندیشه و حومه به شما تضمین میدهد زمین شما را در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت به فروش برساند ، برای مشاوره تخصصی حتما با ما در تماس باشید.

قیمت زمین در اندیشه:

قیمت زمین های فاز های مختلف شهرک اندیشه کاملا متفاوت است و فایل های فروشی مختلفی در مناطق زیر را در لیست پایین برای شما آماده کردیم

قیمت زمین در فاز 1 اندیشه ، قیمت زمین در فاز 2 اندیشه ، قیمت زمین در فاز 3 اندیشه ، قیمت زمین در فاز 4 اندیشه ، قیمت زمین در فاز 5 اندیشه ، قیمت زمین در فاز 6 اندیشه ، قیمت زمین در شهرک مریم

 


مرتب سازی بر اساس:  


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.

کانال تلگرام اسکان ملک