مناسب ترین راه برای فروختن ملک

مناسب ترین راه برای فروختن ملک

در این مطلب می خواهیم در مورد مناسب ترین راه برای فروختن ملک توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم . در اینجا ما به یکسری نکات اشاره خواهیم کرد که با در نظر گرفتن این نکات می توانید ملک خود را به بهترین شکل بفروشید. فروختن ملک کار ساده ای نیست, ولی آگاهی از برخی کارها به شما کمک می کند تا بهتر از پس آن کار بیایم. البته دانستن این تکنیک ها به هر فردی برای فروختن کالا و خدماتش مفید است.

تکنیک های فروش ملک:

۱ – صداقت اصلی ترین، مهم ترین نکته در فروختن و بازاریابی هر کالایی مخصوصاً ملک و ساختمان می باشد.

۲ – هر کاری بالا پاینی های خود را دارد، عجله کردن برای عقد قرارداد و غرور برای نخستین موفقیت ها.

۳ – بعضی وقتها مشخصات ساختمان و ملک برای خریدار مهم نیست، چرا که آن چه از خریدن محصول نصیبش می گردد مهم است آنها را توضیح دهید. خریدار موقع خرید تلویزیون مارک آن را نمی خرد بلکه راحتی، تفریح، پرستیژ و غیره را خریداری می کند. مطمئن باشید از خریدار فهمیده تر  نیستید؛ بنابر این بهتر است نقش آنها را هم بازی نکنید. نگاه هوشمندانه و از بالا به پایین موقع فروختن یعنی شکست فروش و یا آخرین فروش.

۴ – هیچ وقت به خریدار خود به شکل ابزار فروش نگاه نکنید.

۵ – اطلاعات و دانش خود را به خریدار نشان ندهید و تنها پرسش های او را جواب دهید.

۶ – ساختمان ها و املاک خود را بدون مشکل معرفی نکنید چون که که واقعا این گونه نیست.

۷ – دیدن اول را به شنیدن خواسته ها و احتیاجات خریدار مختص دهید.

مناسب ترین راه برای فروختن ملک

۸ – راه های فروختن برای ساختمان های و ملک ها گوناگون یکی نیستند، تفاوت ها را هوشمندانه نگاه کنید و متفاوت با آن به تدوین و انتخابِ روش بپردازید.

۹ – فرایند فروختن ، میدان مبارزه نمی باشد که تنها شما از آن پیروز می شوید. طرفین پیروز یعنی فروختن پایدار. بنابر این به توافقی دست پیدا کنید که منافع دو طرف در آن لحاظ گردیده باشد. در غیر اینصورت منتظر نغض قرارداد و مسائل بعدی باشید.

۱۰ – هنر خوب گوش دادن را یاد بگیرید. هوشمندانه گوش دادن شرط اول فروختن موفق است.

۱۱ – تلاش نکنید جلوتر جواب پرسش های احتمالی خریدار را بدهید؛ حتی مناسب است پاسخ پرسش ها را به بررسی زیادتر موکول کنید.

۱۲ – برعکس دیگران پیشنهاد می کنیم تا می توانید به خریدار اعتماد داشته باشید؛ و البته جایی که اهمیت اعتماد شما حفظ گردد، اختلاف زیرکی و ترس را دریابید.

۱۳ – فروختن لذت بخش است و الفبای فروختن یکی است و نخستین حرف آن رضایت داشتن خریدار می باشد.

۱۴ – ترفند های فروختن را به جای خریداران با دیگر همکاران خود تمرین داشته باشید. در این حال شما خواهید توانست قابلیت های خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

۱۵ – هیچ وقت از کسی تقلید نکنید. در انتخاب راه فروختن از کسی که در این راه آن فعالیت می کند، تقلید نداشته باشید. چون که در هر صورت یک دنباله رو می باشید.

۱۶ – برای فروختن موفق بدقولی نداشته باشید. گزینش زمان با مطالعه قبلی و کنترل وقت برای تحویل ساختمان یا ملک یا تمام شدن پروژه هایی که متعهد گردیده اید، نخستین سابقه مثبت و تبلیغ مستقیم را برای شما فراهم می کند. این فرصت را از دست ندهید.

۱۷ – نخستین ملاقات با خریدار را تنها به شنیدن احتیاجات و نظرات او مختص دهید و دومین جلسه را برای عرضه راه حل و امکانات خود مشخص کنید. و به این ترتیب اهمیتی را که برای جلسه اول قائل بودید، را نشان دهید.

۱۸ – با تعریفی مناسب با در خواست خریداران و تبلیغ مناسب آن را به محصولی برای از بین بردن احتیاج های آنها مبدل کنید.

مطلب مرتبط:

قوانین و مقرراتی که پیش از خرید و فروش ملک باید آگاه باشیدچ

تمام چیزی که می بایست در مورد معامله های ملکی بدانید

دیدگاهتان را بنویسیدتمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.