نکات مهم برای فوختن سریع و آسان املاک

نکات مهم برای فوختن سریع و آسان املاک

در این اسکان ملک می خواهیم توضیحاتی را در مورد نکات مهم برای فوختن سریع و آسان املاک برای شما ارائه کنیم . اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که می خواهید ملکتان سریع به فروش برسد باید یکسری نکات را در نظر بگیرید . ما در اینجا سعی کردیم این نکات را برای شما جمع آوری کنیم و برای شما عزیزان بگیم . در ادامه با ما همراه باشید.

1- ملک خود را زیبا بسازید

نحوه ارائه ملک بسیار اهمیت دارد. مثلاً شکل جذاب و دلباز بودن خانه یکی از موارد مهم در این زمینه است که مشتری ها را به طرف خود می کشاند. هدف اصلی شما این است مشتریان را به طرف خانه خود جذب کنید . داخل خانه را روشن کنید و وسایل بدرد نخور را جمع کنید و به آنها نظم دهید. همه ی خانه را برق بندازید. سلیقه خود را بکار گیرید مثلا، درختان را پیرایش نمایید، گل کاری انجام دهید، درهای قدیمی را عوض کنید، کاشی های که شکسته شده اند را تعمییر کنید، از شامپو فرش استفاده کنید و حتی دوباره اتاق خواب ها رنگ آمیزی کنید، تا در خواست برای خانه خود را بیشتر کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که خانه شما بوی خوبی می دهد. دعوت کنید از یک همسایه تا مثل یک خریدار نظر خو را به بگوید.

2- قیمت درستی انتخاب کنید

مواظب باشید که قیمت گذاری بیش از ‌حد نگفته باشید. قیمت گذاشتن موقع فروختن خانه انگیزه خریدار را کم می کند، و‌ ملک های دیگران از نظر قیمت مناسب تر دیده می شوند، و احتمال دارد پس از بررسی تقاضا وام شما رد شود. بزرگ ترین علت نداشتن موفقیت یک فروشنده در فروختن خانه خود بیش از اندازه قیمت گذاشتن آن می باشد. بازار فروختن خانه قیمت ها را به شما تحمیل می نماید و شما را مجبور به گرفتن قیمتی که شما در نظر ندارد می کند. . یکی از مهم ترین روش ها برای قیمت گذاشتن مناسب بررسی قیمت ملک هایی شبیه به ملک شما است، که به تازگی در همان محیط اطراف به فروش رفته است. با صاحبان آن خانه که به فروش رفته گفتگو ی داشته باشید، قسمت مستغلات روزنامه های محلی خود را نگاه کنید .به شکل عادی، چنان چه شما قیمت خانه خود را ۱۰یا ۵٪ تا بیشتر از قیمت بازار پیشنهاد کنید ، احتمال زیادتری وجود دارد با پیشنهاد قیمتی نزدیک به ارزش واقعی خانه خود معامله را پایان دهید. هم چنین احتمال دارد قیمت هر مترمربع را با خانه های دیگر همان حوالی مقایسه کنید. چنان چه خانه شما امکانات زیادتری داشته باشد ، معمولا قیمت زیادتری برای فروش آن در نظر خواهند گرفت. ساده ترین راه برای قیمت گذاری مناسب خانه شما تماس با یک مشاور املاک در محل شما است.نکات مهم برای فوختن سریع و آسان املاک

3- از یک مشاور املاک متخصص کمک بگیرید

حتی چنان چه از نظر شما یک قسمت اضافی باشد، استخدام یک مشاور املاک برای نگهداری سود شما در طول فرآیند معامله کاری عاقلانه است . یک مشاور املاک متخصص می تواند به شما در بررسی پیشنهادات پیچیده (با شرایط گوناگون)، دریافت وام و بستن قرارداد به شما کمک کند.

4- خانه خود را در بازار ارائه نمایید.

خانه خود را در معرض فروش قرار دهید، در معرض فروش قرار دهید، در معرض فروش قرار دهید. می بینید که چطور فروشندگان به سرعت خانه خود را می فروشند. سایت www.moshaverin.com یکی از ۱۰سایت مشهور املاک و مستغلات است که در آن هزاران فروشنده خانه خود را در معرض فروش قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسیدتمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.

کانال تلگرام اسکان ملک