چطور می توان مشتری برای ملک پیدا کرد

چطور می توان مشتری برای ملک پیدا کرد

در این مطلب سعی داریم در مورد اینکه چطور می توان مشتری برای ملک پیدا کرد توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه کنیم . این روزها با بالا رفتن قیمت ملک ها مشتری بسیار کم پیدا می شود و باید به نحوه با این وضعیت بازار مشتری را جذب کنید ما در اینجا سعی کرده ایم نکاتی را برای شما ارائه کنیم که می تواند در این زمینه به شما کمک کند . پس با ما همراه باشید.

پیدا کردن مشتری برای ملک یا بهتر بگم خریدار ، از نکته هایی است که بسیاری از آژانس های املاک آن را دست کم می گیرند. با شابش همراه باشید تا به نکته هایی مهم در زمینه جذب خریدار ملک مروری داشته باشیم و بعضی فنون فروش خانه یا رهن و اجاره آپارتمان را به شکل کلی باز بینی کنیم.

1- بیشتر سعی کنید گوش دهید، تا اینکه صحبت کنید

اول ، شما به عنوان یک مشاور املاک می بایست پرسش ها و جملات ساختار یافته ای در زمینه خرید ملک، اجاره آپارتمان، خرید یک مغازه و مواردی از این دست داشته باشید. جملات و پرسش های ساختار پیدا کرده ناشی از اطلاعات موجب می شوند هدایت گفتگو را بر عهده گرفته و در صورت هرگونه سئوال از طرف مشتری، پاسخ درست و قانع کننده به او بدهید.
پس از تسلط بر این قسمت کار اصلی شما آغز می شود. حال شما می بایست خوب به حرف های و جملات مشتری گوش دهید تا ببینید دقیقا در پی چه چیزی است و چه نکته های برای او اهمیت دارد. احتمال دارد به علت اینکه دو گوش و یک دهان داریم همین باشد که: بیشتر از مقداری که صحبت  می کنیم می بایست به گوش دادن بپردازیم. از یاد نبرید در مکالمه با مشتری ملک، شما می بایست کسی باشید که کنترل را در دست دارید.

چطور می توان مشتری برای ملک پیدا کرد

چطور می توان مشتری برای ملک پیدا کرد

2- صحبت کردن با مشتری را تمرین کنید

نوع صحبت کردن، صدای نرمال، حفظ آرامش و تسلط بر مکالمه از مورد های می باشد که با تمرین بدست خواهد آمد. حتی لازم است صدای خود را با یک مشتری فرضی روی گوشی موبایل خود ضبط نمایید تا در موقعیت های مختلف مثل رانندگی یا رفت و آمد در ایستگاه مترو به آنها گوش فرا دهید.برای مثال با افرادی که در پی خرید مغازه، خرید ویلا، خرید آپارتمان، اجاره و رهن خانه و غیره صحبت کنید و خوب بررسی کنید که در گفتگوی مربوط به هر مورد به چه اطلاعاتی احتیاج است. بعد اطلاعات خود را در آن زمینه ها با مراجعه به اینترنت تکمیل نمایید. زمان و سرمایه گذاری بر روی چند سناریوی خوب موجب می شود بتوانید جملات مشتری را پیش بینی نموده و جواب های های صحیح را در زمان درست بگویید.

 3- سطح پولی مشتری را بررسی کنید

 شما می بایست مشتری خود را خوب بشناسید، در غیر این صورت احتمال دارد توانایی شما در مورد فروش خانه یا ملک از بین برود. آیا واقعا مشتری توان خرید ملک یا اجاره آپارتمان مورد نظر را دارد؟ در صورتی که گفتگو با او بی فایده است و می بایست وقت خود را روی ملک دیگری بگذارید که متوازن با توان مالی وی باشد.

مطلب مرتبط:

خرید آپارتمان در اندیشه

چطوری می توان قرار داد ملکی را فسخ کرد؟

نکاتی مهم حقوقی در مورد فروش و یا خرید ملک

دیدگاهتان را بنویسیدتمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.