7 گام برای تبدیل مشتری احتمالی به مشتری واقعی

amlak

7 گام برای تبدیل مشتری احتمالی به مشتری واقعی

amlak

در این مقاله راهکار تبدیل مشتری مشتری احتمالی به مشتری واقعی

 7 گام برای تبدیل مشتری احتمالی به مشتری واقعی

بیشترین نیاز هر مشاور املاک و مستغلات برای داشتن مشتری واقعی , به احتمال زیاد این است که «من به سرنخ های بیشتری نیاز دارم!»

1. مهم ترین عمل  ایجاد راههای مناسبی است که شما را به عنوان منبع، کارشناس و قدرت تبدیل مشتریان احتمالی به مشتریان واقعی نشان دهد.

آیا از وب سایتی استفاده می کنید که قابلیت ارتباط با مشتری را به شما می دهد؟ در استراتژی جذب مشتری  مهم است که وب سایتی داشته باشید تا قسمت جذب مشتری را برای تان انجام دهد. برای انجام این کار، سایت شابش را به منظور ادغام کامل تولید مشتری، ارائه مشتری و مدیریت مشتری چک کنید.  خدمات بیشتری برای حفظ و افزایش مشتری در سایت تان ارائه دهید.

2.آیا اطلاعاتی  ارائه می دهید که باعث ایجاد تمایز در محیط کسب و کار شما می شود؟

یکی از بهترین راه ها برای متمایز کردن خودتان در بازار، متخصص شدن شما در یک زمینه  است.وقتی در یک بخش خاص تخصص دارید،  برای  مشتریان احتمالی  خود جذابیت پیدا می کنید که تخصص شما  را در بازاریابی و در فضای اینترنت مشاهده کرده باشند , اعتماد به تخصص تان می تواند منجر به موفقیت و فروش شود.

3.برای اطمینان بعد از جذب اولیه مشتری , اجرای یک کمپین تقویت کننده و پایدار است.

روند کاری شما باید شامل ایمیل های خودکار، ارسال پیام  کوتاه ,  کانالهای رسانه اجتماعی تان، ایمیل های مستقیم، وبلاگ های ویدیویی و یا سایر کمپین های بازاریابی شود. کلید واقعی موفقیت در این کار ثبات است. تا وقتی که مشتری احتمالی به مشتری واقعی تبدیل نشده اند، کم کاری نکنید.

4. برای تبدیل مشتری احتمالیتان به مشتری واقعی پیگیر باشید.

گرچه مشتری ها یک منبع عالی هستند، با این حال، برای داده های دقیق و خودکار، به یک سیستم ارتباط با مشتری یا پنل مدیریت نیاز دارید تا از این طریق اطلاعات دقیق را در مورد جایی که باید توجه و پول تان را صرف کنید بدست آورید. شابش واقعیت را در مورد بهترین ابزار پنل مدیریت که مناسب با نیازهایتان است به اشتراک گذاشته است.

5.استراتژی برای حفظ مشتری و ارتباط مجدد در نظر بگیرید.

بیشتر مشاورین املاک از فیسبوک برای شناخته شدن استفاده می کنند اما شناخته شدن برندتان بطور مستقیم اثری در صورت حساب های شما ندارد.  از صفحه کسب و کار فیسبوک تان برای تبلیغ ,رویدادها، افزایش تعداد پست ها و ارائه اطلاعات استفاده کنید .که اهمیت زیادی برای بازار هدف تان دارند. به عنوان مثال، یک صفحه تجاری در فیسبوک برای منطقه مشتری یابی خود راه اندازی کرده و از این صفحه برای تبلیغ رویدادها و  مسائلی که تاثیر مستقیمی برای منطقه شما دارند استفاده کنید.

6.در هر جایی تخصص خود را به دیگران عرضه نکنید.

وقتی واقعاً در موردش فکر می کنید، تنها چیزی که واقعا مجبورید بفروشید، تخصص تان آن هم تنها با روش خودتان است. وقتی هر نوع اطلاعاتی ارائه می کنید، تنها هزینه برای بیننده ارائه اطلاعات تماس خود برای دریافت خدمات شما است . وقتی گزارش های خاص مثل ارزش خانه های محلی، گزارش بازار، گزارش ماهانه یا فصلی در مورد خانه های فروخته شده، خانه های در حال انتظار و خانه های فعال ارائه می کنید می توانید اطلاعات تماس آنها را ثبت کنید. راه حل این است که  تخصص و اطلاعات  خود را در ازای یک آدرس ایمیل انتشار دهید.  برای تبدیل مشتری احتمالی به مشتری واقعی، گزینه هایی خاصی را در اختیار مشتری قرار دهید تا  باعث حفظ ارتباط شود.

7.از تجارب خوب دیگران استفاده کنید.

هیچ چیز به اندازه افراد با تجربه که تجربه های خوبشان را به اشتراک می گذارند، به ترویج ی کار کمک نمی کند. از توصیه های خوب هم در فضای اینترنت و هم خارج آن به نفع خود استفاده کنید.

حال وقت آن است تا از هر مشتری احتمالی برای کسب موفقیت استفاده کنید. از این نکات استفاده کنید و در زمینه تسلط بر مشتری خبره شوید.

دیدگاهتان را بنویسیدتمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.

کانال تلگرام اسکان ملک